Akademicka 10/1, Białystok +48 881 057 797      
Akademicka 10/1, Białystok +48 881 057 797      
Akademicka 10/1, Białystok +48 881 057 797      
Akademicka 10/1, Białystok +48 881 057 797      
Akademicka 10/1, Białystok +48 881 057 797      

 

Inna Bajka

Inna Bajka Resto Wine to miejsce, gdzie nowoczesna europejska kuchnia idzie w parze z miłością do wina, w niewymuszonej atmosferze. Kochamy eksperymenty kulinarne, nie boimy się wyzwań, tworzymy kuchnię inspirowaną wieloma zakątkami świata. Szef kuchni Krystian Hoffmann to młody i ambitny kucharz, który szlifował swój fach u najlepszych mistrzów w kraju i za granicą! To czuć wszystkimi zmysłami! Nasz główny sommelier jest totalnym pasjonatem wyszukanych win, które w idealny sposób dobierze Państwu do Waszego wyboru kulinarnego. By ukontentować Wasze gusta ciągle szkoli się u najlepszych specjalistów od wina i w renomowanych miedzynarodowych szkołach.

Oprócz Restauracji i WineBaru znajdziecie u nas także sklep z winem - każdej z ponad 200 różnych butelek możecie spróbować na miejscu, również na kieliszki, a później zabrać butelkę Waszego ulubionego wina do domu - oczywiście w specjalnej, niższej cenie

 

 

RESTO

Inspiracje? To bardzo proste: Podróże, poznawanie nowych ludzi, miejsc i niecodzienne spotkania na kulinarnym szlaku!!! Nasza karta to odważne, ale przemyślane połączenia typowych południowych kuchni śródziemnomorskich z nowoczesnym podejściem młodego i ambitnego szefa kuchni Krystiana Hoffmana! Klasyczne dania łączymy z elementami kuchni regionalnej i nowoczesnej, a na tradycyjne włoskie ciasto do pizzy kładziemy lokalne przysmaki.

Świeże i oryginalne sezonowe składniki - zanim trafią na Wasz talerz - przechodzą ścisłą selekcję! Nieważne, czy przyjdziesz do nas na trzydaniowy lunch, który serwujemy codziennie w godzinach 11:30-17 za 19,90, czy na soczystego steka - do każdego dania podchodzimy z jednakową najwyższą uwagą!

 

 

Wine

Inna Bajka to nie tylko restauracja! Mimo, że naszą przygodę zaczęliśmy od jedzenia, to z biegiem czasu i doświadczenia staliśmy się konceptem Food & Wine - świetne jedzenie w połączeniu z odpowiednią selekcją win - uwielbiamy to!

Wina wybieramy bardzo starannie - w naszej ofercie znajdziecie około 200 pozycji z całego Świata - z różnych półek cenowych. Współpracujemy głównie z niewielkimi importerami i producentami, tak byście mogli rozkoszować się nietuzinkowym spektrum smaków, przy zachowaniu najwyższej jakości i przystępnych cen. No i oczywiście, żebyście poczuli się wyjątkowo, a nie jak w supermarkecie.

Nasi sommelierzy i kelnerzy zadbają też o to, by zaproponowane wino pasowało do Waszego dania, pory roku, pogody, no i przede wszystkim Waszych wymagań i gustu.

Co ważne, nasze wina możecie kupić także na wynos - oczywiście w specjalnej, niższej sklepowej cenie! Idealnie dobierzemy Wam wino na szybką kolację, jak również na doskonały prezent, który pięknie zapakujemy.

 

 

WYDARZENIA / ORGANIZACJA IMPREZ

INNA BAJKA, oprócz miejsca codziennych lunchów i spotkań z przyjaciółmi, jest idealną przestrzenią na spotkania zorganizowane i imprezy! Biznesowe brunche, spotkania służbowe, kolacje dla pracowników lub kontrachentów - mamy na to gotowe propozycje, z których wybierzesz idealną opcję dla siebie, albo przygotujemy inną - specjalnie dla Twoich wyszukanych wymagań.

Kolacje Food & Wine z naszym sommelierem, warsztaty winiarskie, huczne urodziny czy kameralny jubileusz - do każdego eventu podchodzimy jednakowo poważnie i na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszego i Waszego gościa. Na życzenie możemy także wynająć cały lokal na Twoją wyłączność. Co weekend gra u nas DJ, a wieczory często kończą się o świcie…

Po więcej informacji skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

 

 

KONTAKT / REZERWACJA

Jeśli chcesz o coś zapytać, zerezerwować stolik, lub po prostu z nami porozmawiać, to śmiało dzwoń. Jeśli Twoja sprawa wymaga wysłania maila - napisz.

 

Białystok, ul. Akademicka 10/1
+48 881 057 797
InnaBajkaRestoBar@gmail.com /InnaBajkaRestoWine
/InnaBajkaRestoWine

 

 

Godziny otwarcia

Niedziela - Czwartek
9:00 - 0:00

Piątek - Sobota
9:00 do rana :)